ÜRÜNLER


İÇERİK

İç mekan ve dış mekan fark etmeksizin tüm mekanlara uygun kişiye özel tabela tasarım ve uygulaması yapılmakdır. Tabela günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkan, firma kimliğini ulaşmak istediği kitleye hem görsel olarak hoş bir izlenim bırakmak, hem de akılda kalıcılığını sağlamak amaçlı kullanılan bir araçtır. Üründe kullanılan malzemelerin kalitesi, estetik açıdan dış görünüşü, ürün garantisi, montajlama, yapılan işlerin en kısa sürede müşteriye teslim edilmesini kendisine ilke olarak edinmiş ve istediğiniz sonuçlara en kısa sürede müşteri memnuniyeti portföyünde ulaşabilirsiniz. hizmetlerimiz deoğrultusunda;  Dijital baskı, Araç kaplama, cephe giydirme, Tabela ve Totem, Krom Harf Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela, Totem Tabelalar, Cephe Giydirme, Organizasyon, Sahne Organizasyon, Yönlendirme Levhaları, Promosyon, Display Ürünler ve Stand,   


Detaylı Bilgi

BANNER

2005'den günümüze fason imalat sektörünün deneyimli kadromuz ile cevap vermekteyiz. 1200 metrekare kapalı ve toplamda 1600 metrekare alan da son teknoloji makinelerimiz ile CNC Lazer Kesim, CNC Punch Kesim, CNC Abkand Büküm, CNC Silindir Büküm, Kaynak yapımı, Elektrostatik Toz Boya Yapımı, Yarı Mamul Ürün Tasarımı ve Montaj hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alanlar olarak reklam, otomotiv, inşaat, kompresör kabinleri, sac giydirme işlemleri, hediyelik eşya, mobilya, endüstriyel mutfak, tıbbi ekipmanlar, araç üstü ekipmanlarını saymak mümkün.

Ekipman Listesi
1 Ad. CNC Lazer Kesim Makinası 1500x3000 mm,
3 Ad. CNC Punch Press Kesim Makinesi 30 Ton,
5 Ad. CNC Abkand Press Büküm Makinesi 200 Ton,
1 Ad. CNC Giyotin Makas 3m 6mm,
1 Ad. Silindir bükme Makinesi,
2 Ad. Profil Dairesel Kesme Makinesi,
5 Ad. Mig Kaynak Makinesi,
1 Ad. Tig Kaynak Makinesi,
1 Ad. 4m Üsten Konveyörlü Fırın Elektrostatik
Toz Boyama Tesisi,
Metal işleme ürünleri ile ilgili tüm el aletleri.

Detaylı Bilgi

2000'den günümüze dijital baski işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcilik, promosyon , ajanslar reklam ajanslari, çesitli kumas, tekstil, bayrak firmalar, büyük firmalarin yan sanayi kollari artik dijital baski kullanmak durumundadirlar. Kullanim alanları son yillarda o kadar çok artmistir ki dijital baski ortami birbirine bagimli birçok sektör meydana getirmistir. Yapımı haftalar alan bir bill board artik bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baski firmasi gerekli yapiyi hazirladiktan sonra dakikalar içinde dijital baski isini gerçeklestiriyor.

Dijital baskı ile kolayca branda ve vinil baskıları, folyo baskıları, araç giydirme işlemleri, cam ce cephe üzeri reklam kaplamaları, etiket baskıları gibi her sektörün ve firmanın ihtiyacı olan işleri yapabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri : Fuar alanları, İstanbul geneli, Türkiye geneli, Yat Limanları, Kişisel Evler, İşletmeler, Yerinde hizmet.

‘’Kaliteli ve Zamanında Teslim’’ hizmet anlayışının, bilincinde olan Medya34 Reklam amacı, müşteri talep ve ihtiyaçlarını Satış, Tasarım ve Ar-ge birimleri ile doğru analiz ederek bu beklentilerin uygun,özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Kurumsal Kimliğinize uygun tabela ve diğer reklam talepleriniz kreatif uygun çözümler


Detaylı Bilgi

Fuar Stand ve Ürün Teşhir Stand Görsel Grafik Tasarım ve Uygulaması


Detaylı Bilgi

GALERİ