İÇERİK

   Firmamız 01.01.2004 yılında yenilikçi ve dinamik bir firma olarak kurulup yazılım, internet hizmetleri ve danışmanlık hizmeti ile bu sektörde çalışmalarına başlamıştır.
   Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri tatminini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
   Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi

Web tabanlı bir yazılımınız var ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar başarılı bir yazılım ortaya çıkarırsanız çıkarın, kullanıcılar sadece ön yüzü görür. Arayüzü işlevsel ve göze hoş görünmeyen bir tasarım ile yüksek beklentilerinizi malesef karşılayamazsınız. Arayüz tasarımında özellikle dikkat ettiğimiz konular ise şunlardır. * Kolay erişilebilirlik (Accessibility) * Ziyaretçi ve kullanıcı profili * Sayfa kullanımında maksimum fayda * Gereksiz görsel kullanımından kaçınmak ve ziyaretçinin göz zevkini küçüğe almamak. * Hızlı ve kolay erişim Bugüne kadar birçok yazılıma arayüz , banner tasarımı, ikon tasarımı, sayfa şablonu oluşturma gibi konularda hizmet verdik. Çoğunlukla firmalardan gelen talepler üzerine yazılım arayüzlerine referanslarımızda yer veremeyebiliyoruz.


Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır. İyi Hazırlanmış Bir Görsel Kimliğin Faydaları Markanızı belleklere kazır. Markanızın özellikleri görsel hızda aktarılır. (dinamik, yenilikçi, kararlı, güçlü vb.) Ürün ve hizmetlerinizin kalitesini kanıtlar. Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumlarını ilk görüşte iletir. İlk görüşte rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Kurumsal Kimlik bazı dönemlerde yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firmanız, pazar gelişip değiştikçe "fark edilmek için" en etkili yol olarak görsel imajını değiştirmelidir. Logo Logo kurumsal kimliğinizin temelidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. "Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır" anlayışına birçok başarı öyküsünde rastlarız. Her yerde kullanabileceğiniz bir görsel kimlik öğesi olan logo şu özellikleri taşımalıdır: * Benzersiz olmalıdır. * Örneğin Puma markasının o kadar çok taklidi yapıldı ki Tuna, Kuma, Puna, Suna vb. markaların hiçbirini sizler duymamış iken Puma markası hala sapasağlam yerindedir. * Maksimum bilgiyi en kısa sürede sürede vermelidir. * Tüm kitleler tarafından kolayca algılanabilmelidir. * Logonuz firmanızın hizmet ve ürünleriyle, renk ve biçim gibi özellikleriyle ilişkili olmalıdır. * Firmanızın "ruhunu" yansıtmalı,somutlaştırmalıdır. * Uygulamada tüm yüzey ve boyutlarda sorunsuz olmalıdır. * Farklı yüzey ve medyalarda uygulanırken ekstra masraf çıkarmamalıdır. Görsel Kimlik Uygulamaları ve Kurumsal Kimlik Klavuzu Logonuzun kullanıldığı her mecrada matbu evraklarda, tabelalarda, araç üzerlerinde, panolarda nasıl görüneceğini şu an ihtiyacınız olmasa bile ilerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek kurumunuzda kalıcı bir görsel kimlik kitapçığı yaptırmalısınız. Daha sonra görsel kimliğinizi oluşturan ajans ile çalışmıyor olsanız bile artık görsel kimliğininize dair örnekler sizin elinizdedir. Örneğin bayilerinizin sizin görsel kimliğinizi uygulaması gerektiğinde bu kitapçıktan vererek onların görsel kimliğinizi yanlış yansıtmasını önleyebilirsiniz. Hiçbir yerde değişmeyen görsel kimliğiniz ile farklı renk tonları veya ebat uygulamaları gibi sıkıntılar çekmezsiniz. Profesyonelliği ile hizmet verirken, kurumsal ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde giderebilmenize olanak sağlayan kaliteli ve hızlı matbaa hizmetini de aynı anda sunar.

 • Broşür
 •  Katalog
 •  Kitap
 •  Davetiye
 •  Kurumsal Kimlik
 •  Özel İşler
 •  Bloknot
 •  Dön Kart
 •  Etiket
 •  Takvim
 •  Klasör
 •  Kutu
 •  Kağıt Torba
 •  Kartela
 •  Menu
 •  Dijital Baskı


Detaylı Bilgi

Web sitenizin başarısı için alan adı (domain) ve sunucu (web hosting) hayati önem taşımaktadır. Bu hizmetleri alırken dikkatli olmak gerekmektedir. Türkiye'nin en hızlı çıkış hızına sahip hostingimizde bizlere web sitesi yaptıran müşterilerimize uygun maliyetler ile barındırma hizmeti sağlıyoruz.


Detaylı Bilgi

RSM Dizayn olarak; B2C (e-satış) uygulamaları günümüzde sıkça kullandığımız e-ticaret yöntemlerindendir. Artık internetin her alanda hayata hakim olması hem firmaları sanal pazara çekmiş hem de tüketicilerin ürünlere daha kolay ve daha hızlı ulaşmasını sağlamıştır. Buda doğal olarak ticarete kolaylık ve pratiklik getirmiştir. Peki, B2C nedir? B2C, işletmeden tüketiciye anlamına gelen bir e-ticaret yöntemidir. ürünler ve fiyatlar, teslim koşulları, garanti koşulları ve diğer tüm özellikler satıcı tarafından belirlenir ve tüketiciye sunulur. Eğer müşteriler şirket ise B2B, şahıs ise B2C terimleri kullanılır. Bu gün her birimizin sıkça kullandığımız sanal alışveriş siteleri B2C’nin en bilinen örneğidir. Bunun yanı sıra firmaların kendi ürünlerini yine kendilerine ait sanal mağazalarında satışları da yine B2C’nin örnekleridir. B2C e-ticaretin bu gün hayatımızda görüldüğü gibi ciddi bir yeri vardır. Hem alıcı olarak hem de satıcı olarak e-ticaret kavramıyla oldukça iç içeyiz. Ancak e-ticaret yapan firmaların bu avantajı kullanmak isterken elbette dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce, hazırlanan sitenin alt yapı yeterliliği ve güvenilirliği çok önemlidir. Ziyaretçilerin aklında site güvenliği ile ilgili bir soru işareti bulunması elbette satışı olumsuz etkileyecek ve istenilen kazanç sağlanamayacaktır. Sitenin yine kullanıcı kolaylığı göz önüne alınarak tasarlanmalıdır. Doğru reklam stratejileri uygulanmalı, kampanyalar düzenlenirken gereksinimler doğru zamanda göz önüne alınmalıdır. Doğru ürün doğru pazarda sunulmalıdır, bu yüzden de pazar araştırması konusunda titiz davranılmalıdır. Bu ve benzeri kriterler göz önüne alındığında e-ticaret firmalar için karlı bir kapı işlevi görmektedir. Bu karlı kapının sağladığı avantajlara değinecek olursak; her şeyden önce 7 gün 24 saat satış avantajı sağlar. Tatil vb. durumlarda mağazanızı kapatmanız gerekirken B2C e ticaret ile yılın tüm gün ve saatlerinde satış yapabilirsiniz. Aracı olmadan direkt müşteriye ulaşma imkanı, müşteri istek ve taleplerine daha hızlı ulaşma, sadece kendi ilinizde değil; yurt içi ve hatta yurt dışı pazarına ulaşma gibi pek çok avantaja sahip olmak mümkündür. Görüldüğü gibi internet bize sınırları olmayan bir dünyaya davet ediyor. İşini büyütmek isteyen ve müşterisine daha hızlı ve kolay ulaşmak isteyen tüm satıcı firmalar da bu dünyada yerini alıyor. Bu da günümüz şartlarında olası gerekenin ta kendisi.


Detaylı Bilgi

BANNER

Farklı faaliyet konularına sahip işletmelerde, farklı büyüklüklerdeki projelerde edindiğimiz ERP ve iş geliştime tecrübelerimizi 2008 yılından itibaren Netsense çatısı altında müşterilerimizle paylaşma kararı aldık. Netsense; iş hayatınızda karşılaştığınız sorunlara kurduğu Güvenilir, Kolay Yönetilebilen, Hızlı, Düşük Maliyetli sistemlerle çözüm sunmayı hedefleyen bir teknoloji firmasıdır. Sonuç odaklı yaklaşımımız, proje birikimlerimiz ve müşterilerimizi uzun soluklu birer ortak olarak görmemiz bizim rekabet gücümüzdür. İş dünyasının hızla gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılayacak en yeni teknolojileri takip etmek, bunları müşterilerimizin kullanabileceği iş çözümleri haline getirmek ve sunmak öncelikli hedefimizdir. Hedefine ulaşmayan, işletmelere verim getirmeyen ERP projelerinin en az başarısız projeler kadar maliyetli olduğunun bilincindeyiz. Hizmetlerimizde uyguladığımız 'Bütünleşik Proje Anlayışı' mız projelerimizdeki başarı anahtarımızdır.


Detaylı Bilgi

Ekol laboratuvarı olarak en son teknoloji ve kalibrasyonları tamamlanmış cihazlarla, uluslararası geçerli metodlardan oluşan deney prosedürlerine göre analiz, sonuçların gününde ve süratle teslimi , deneyimli yönetim ve yetkin laboratuvar kadrosuyla,TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak, sadece doğruyu sunarak,
HIZLI – KESİNTİSİZ - GÜVENİLİR sloganımızla, 24 saat süreyle müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli gelişimi hedefleyen hizmet anlayışını taahhüt etmekteyiz.


Detaylı Bilgi

PIENA, Türk tekstil ve modasının en önemli temsilcisi; 1987 yılından bu yana deneyimli ve güçlü alt yapısı ile uluslararası çalışmalarla beraber sektörde yerini almış, mağazacılık anlayışı ile toptancılıkta profesyonellerin moda markası haline gelmiştir.
Trendsetter olarak kabul edilen tasarım ekibinin yanı sıra, moda dünyasında ve üretimde tüm alanlarda yarattığı istihdam ve yüksek ihracat hacmi ile Türk tekstil sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Dinamik yapısı ve uluslararası standartta ki kalite anlayışı ile yola çıkan PIENA, Rusya başta olmak üzere bir çok Ortadoğu’yu bölgesini kaplayan, bir coğrafya üzerinde satışı noktaları oluşturmuştur.
Türkiye ve İstanbul’un en prestijli merkezlerinden olan Osmanbey ve Laleli mağazalarımızdan Rusya, Avrupa ve bağımsız devletler topluluğunun en önemli tedarikçilerinden birisiyiz.
Sürekli model tasarlayan, üreten, pazarlayan ve hızlı terminlerle üretim yapan firmamız, mağazalarımıza gelen yüzlerce müşteriyi kaliteli, zengin ürün çeşitleri ve sıcak satış yaklaşımı ile memnun etmektedir.
Sezon modasını ve trendlerini özgün tasarımlarıyla yaratan PIENA, dünya trendlerini içeren yaklaşık 500 parçalık koleksiyonlarını, her yeni sezonda müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir.. 
PIENA
Kaplan Giyim San.Tic.Ltd.Şti.

Detaylı Bilgi

Farklı faaliyet konularına sahip işletmelerde, farklı büyüklüklerdeki projelerde edindiğimiz ERP ve iş geliştime tecrübelerimizi 2008 yılından itibaren Netsense çatısı altında müşterilerimizle paylaşma kararı aldık. Netsense; iş hayatınızda karşılaştığınız sorunlara kurduğu Güvenilir, Kolay Yönetilebilen, Hızlı, Düşük Maliyetli sistemlerle çözüm sunmayı hedefleyen bir teknoloji firmasıdır. Sonuç odaklı yaklaşımımız, proje birikimlerimiz ve müşterilerimizi uzun soluklu birer ortak olarak görmemiz bizim rekabet gücümüzdür. İş dünyasının hızla gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılayacak en yeni teknolojileri takip etmek, bunları müşterilerimizin kullanabileceği iş çözümleri haline getirmek ve sunmak öncelikli hedefimizdir. Hedefine ulaşmayan, işletmelere verim getirmeyen ERP projelerinin en az başarısız projeler kadar maliyetli olduğunun bilincindeyiz. Hizmetlerimizde uyguladığımız 'Bütünleşik Proje Anlayışı' mız projelerimizdeki başarı anahtarımızdır.

 

 

DENEYİMLERİMİZ

 

* Tekstil

* Otomotiv

* Hazır Gıda

* Üretim - İmalat

* Satış - Dağıtım

* İletişim - Telekomünikasyon

* Metal Sanayii

* Perakende Mağazacılık

* Kimya

* Makina - Otomasyon

* Madencilik

 

SEKTÖRLERINDE GERÇEKLEŞTIRDIĞIMIZ ERP PROJELERINDE MÜŞTERILERIMIZIN

 

* Satış Yönetimi (Talep, Teklif, Sipariş, Dağıtım, Satış, Saha Satış Otomasyonu)

* Stok ve Depo Yönetimi (Barkod Otomasyon Sistemleri, Dinamik Depo Uygulamaları)

* Üretim Yönetimi (MRP ve MRP2 uygulamaları)

* Muhasebe ve Finansal Yönetim (Dövizli uygulamalar, Bütçe, Enflasyon Muhasebesi, Sabit Kıymet, Bordro)

* Perakende ve Mağazacılık Yönetimi süreçlerini iyileştimelerinde yardımcı olduk. Operasyonlardaki belirsizlikleri ortadan kaldıracak, geleceğe yönelik stratejilerini daha sağlıklı oluşturmalarını sağlayacak güvenilir, hızlı, kesintisiz ve kolay yönetilebilir sistemler kurduk. Bu süreçleri ;

* İş Zekası (Business Intelligence) uygulamaları

* Veri Konsolidasyonları (Ana Dağıtıcı, distribütör-bayi, alt bayi entegrasyonları)

* SQL Server, Oracle veritabanları ile ilgili yönetimsel ve detaylı uygulamalar ile destekledik. 

MİSYONUMUZ

Güvenilir, Düşük Maliyetli, Kolay Yönetilebilir, Hızlı teknolojik iş çözümleri üreterek, müşteri memnuniyeti ve piyasa tanınırlığı yaratmak.

VİZYONUMUZ

ERP ve destekleyicisi projelerde müşterilerimizin gerçek bir Çözüm Ortağı konumuna gelmek.


Detaylı Bilgi

Şirketimiz 2006 yılında 200m2’lik bir alanda bayrak üretimi ile sektöre adımını atmıştır. Kuruluşu ile birlikte bayrak sektöründeki yenilikleri takip ederek tekstil dijital baskı makinasına yatırım yapmıştır. Daha sonraki yıllarda şemsiye üretimine yatırım yapan firmamız, ünvanını Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Şirketimiz, 2007 yılında Türkiye’de ilk kez Portatif Bayrak Direklerinin üretimine başlamış ve böylece bayrak sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. 2007-2009 yılları arasında büyüyen Türkiye ekonomisi ile birlikte firmamız da bu gelişime paralel bir ivme yakalamıştır. Devam eden ekonomik büyüme ve istikrar, firmamızın yeni yatırım alanlarına yönelmesine olanak sağlamıştır. 

Firmamız, 2009 yılında mevcut ürün portföyüne ilaveten şemsiye üretimine yatırım kararı alarak 1.000m2’lik yeni üretim tesisine taşınmıştır. Bu bağlamda başlangıç aşamasında olan ihracatını arttırmak ve şemsiye yatırımını yurtdışı pazarlarında değerlendirmek amacıyla 2010 yılında Avrupa fuarlarında ilk standını açmıştır. Ayrıca yurtdışı pazarlarında kullanmak amacıyla HEB markasının uluslararası tescillerini yaptırmıştır. 

İç ve dış piyasadan gelen taleplerin artması sonucunda firmamız 2012 yılında Hadımköy Sanayi Bölgesi’nde 2.000m2’lik yeni üretim tesisinde üretime başlamıştır. Bu yıllarda güneş şemsiyesi alanında Ülker Golf, Coca-Cola, Efes Pilsen ve Uludağ gibi önemli firmaların tedarikçisi olmuştur. 

2013 yılında firmamız, devam eden hızlı büyümesine paralel olarak üretim kapasitesini arttırarak üretim alanını 3.500m2’ye çıkarmış ve 200.000 Euro’luk yatırımı ile dijital baskı kapasitesini de arttırmıştır. 

Firmamız, 2014 yılında D.gen Grande tekstil dijital baskı makinası yatırımı yaparak 3 mt genişliğinde kumaş baskı imkanı kazanmıştır.

2015 yılında, önceki senelerde ithal ettiğimiz plaj şemsiyesi iskeletini, kendi bünyemizde imal etme kararı aldık. Yapılan yatırım sonucunda yıllık 300.000 adet plaj şemsiyesi üretim kapasitesine ulaştık.

2016 yılında, alımı gerçekleşen Mimaki TS300P-1800 dijital baskı makinası sayesinde baskı kapasitemiz artmıştır.

Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş. bugün Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarında toplam   28 ülkeye ihracat yapmaktadır.  

Hedefimiz, ürün kalitesi ve çalışma koşullarını geliştirerek, TSE ve ISO 9001 kalite standartlarına uygun üretimimizle, ihracatımızı 2023 yılına kadar 10.000.000 USD’nin üzerine çıkartmaktır.


Detaylı Bilgi

Kurucumuz İsmail Yeşil (1947-2009)
Kalıcı başarının nasıl elde edilebileceğini şöyle açıklamıştı ‘‘ Başarı, kolay yolların değil, yaratıcı ve ileriyi görebilen, zorlukları göze alabilenlerindir’’
Kilometre taşları
1974
Loren Kozmetik’in kuruluşu ve ilk adım Ponza Taşı imalatı.
Türkiye genelinde farklı bir pazar payına sahip olan Roon ponza taşı ile işe başlayan Loren kozmetik üretim gücünü arttırarak 90’ların başında renkli kozmetik ürünlerinin temellerini atacaktır.
 
1993
….. Renkli kozmetik, jöle, peroksit tablet, oksidan açıcı
Bünyesine yeni bir şirket ve yeni markalar ekleyen Loren kozmetik yeni ürünlerde, imalatını Yeşilgün Kozmetik olarak devam ettirecektir.
‘‘ Sıradan ayrıntıların değil, her işte yaratıcı bireyin, girişim özgürlüğü ile düşünecek, tüketiciye ekonomik ve en uygun çözümleri bulacaktı.’’
… Artık değişim süreci başlamış, Çevreci ve yenilikçi teknolojileriyle; renkli kozmetik piyasasına girmiş; Türkiye’de jöle konusunda Roon Jöle olarak öncü markalar arasında raflardaki yerini almıştır.
 
2003
Yaşanan hızlı değişim, kuruluşların ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenileri sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlıdır.
Yurt içinde ve yurt dışında uzun zamanlı çalışmalalar sonucu geliştirilen yeni bir saç şekillendirici olarak Vodvil wax markasıyla Yeşilgün kozmetik ;yeni bir pazar , yeni bir trend, yeni bir marka daha yaratmıştı…
Yeni trendler, ekonomik ve uygun çözümler…..
Piyasa gereksinimleri de göz önünde bulundurularak üretimden, kuaför salonlarına uzanan profesyonel kullanım Roon oksidan açıcı ekonomik boy (5lt) üretime girmiş ve kuaför sektöründe ciddi bir pazar payına sahip olmuştur.
Devamında şampuanlar, saç kremleri, açıcılar vb ürünlerinde imalatı, kurumsal, marka olmuş firmalarla fason anlaşmalar yapılmaya başlanmıştır.
 
2004
Fason anlaşmalar
Yeşilgün kozmetik, kendi bünyesinde oluşturduğu markalar ve ürünlerle imaltına devam ederken bir yandan da ihtiyaç duyulan fason anlaşmalar yaparak piyasa gereksinimlerini sağlamıştır.
 
2009
Kurucumuz İsmail Yeşil son yolculuğuna uğurlandı.
Devam kararı….
Babasıyla birlikte çalışan Arda Yeşil işe devam kararı almış, Yeşilgün Kozmetik olarak 15 yılı aşkın deneyimiyle, son teknoloji makine parkuru ve yetenekli insan gücünü birleştirerek yoluna devam edecektir.
Bugün ve gelecekte kuruluş performans göstergelerine etki edecek, rekabet avantajı kazandıracak nitelikte farklılıklar yaratabilme gücünü sağlayan yaratıcı düşünme zemininin gelişmesi, tüm sektörler için vazgeçilmez bir durumda.

Detaylı Bilgi

1991 yılında kurulan şirketimiz 1994 yılında kurumsallaşmış ve 1997 yılında Erpiliç Ana Bayiliğini almış, 2013 yılında Türkiye’nin tek Entegre Hindi Üretim Tesisi olan Alphindi Ana Bayiliği alarak ilkeli ve profesyonel çalışma sistemiyle hızlı bir büyüme sürecine girmiştir.

Müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet ve ürün sunmamız bizim için büyük bir başarı olmuş ve bu başarımız International Certification Registrar tarafından kalite sistem belgeleri ile belgelenmiştir.

İşletmemiz 650 m² kapalı alandan oluşan yönetim-perakende-depolama binasına ilaveten ayrıca 500 m² soğuk hava deposunda faaliyetini sürdürmektedir. Dağıtım ağında ise özel olarak üretilmiş, 0C, -18C aralığında çalışan frigofirik soğutuculu araçlarımız ile günlük 40 ton taşıma kapasitesi ile, profesyonel kadrosu ile “tam zamanında teslim” ilkesiyle  hizmet vermektedir.


Detaylı Bilgi

Türk ham mermeri, traverten, kalker ve oniks blok ve plaka bitmiş malzeme olarak tüm dünyaya tedarik etmekteyiz. Yörükssstone olarak 10 yıllık tecrübemiz ve 2009 yılından bu yana 200 mermer ocağı firması ile işbirliği yapmaktayız. Doğal taş sektörüne her yıl eklenen yeni ürünleri müşterilerimizle anında paylaşıyor ve pazarda hızla ilerlemelerini sağlıyoruz. müşteri memnuniyetini şirket prensibimiz ve itibarımız olarak kabul etmek.

Özellikle Hindistan ve Çin'e yapılan blok ihracatı için satış ortağına ihtiyacımız var.

İngiltere, Amerika, Avustralya ülkelerine fayans ihraç etmek istiyoruz. Son teknolojiye sahip fabrika ile de yakın işbirliği içerisindeyiz. Plaka mermer, Kazakistan, Katar, Dubai, Kuvait, Mısır, Endonezya, Singapur, Fas, Ukrayna, Güney Afrika ülkelerine ihracat yapmak istiyoruz, Bu ülkelerde deneyimli ekip arkadaşları, ortaklar arıyoruz.
 
Her türlü taş (beyaz-gri-bej-traverten, oniks, limra) konusunda yeterli tecrübeye sahibiz ve bu alanda tecrübelerini paylaşan bir deney ekibimiz var.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ek olarak. kaliteli ürün ve uygun fiyatlara çözüm bulma anlayışıyla hareket etmek, sevkiyatları hızlı yapmak ve müşteri ziyaretlerimiz sonrasında memnuniyet sağlayarak uzun yıllar devam ettirmektir.


Detaylı Bilgi

1998 yılında Bursa’da kurulmuş olan Stok Endüstriyel, iş ahlakı ve etik değerleri herşeyden önde tutan kurucu ortakları ve alanlarında uzmanlaşmış çalışanları ile en çok tercih edilen "güvenilir bir tedarikçi" , "sadık bir çözüm ortağı" ve "lider bir mühendislik şirketidir". Başta süt ürünleri ve meyve suyu olmak üzere gıda, kimya, ilaç, kozmetik su, çevre ve atık su sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara; modern proses çözümleri, hijyenik akış ekipmanları, proses enstrumantasyon malzemeleri, tank ekipmanları, plakalı ısı değiştiriciler, otomasyon malzemeler, servis - yedek parça, otomasyon ve mühendislik hizmetlerini tek noktadan sunmaktadır.

Kurulduğu günden beri, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün gelişmesine önemli katkılar sağlayan şirket, modern toplumda artan müşteri beklentilerini en optimum düzeyde karşılayabilmek için, çalıştığı firmalara özel geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Hali hazırda üretim yapan kurulu tesislerin, modernizasyon, revizyon, kapasite artışı, bakım, arıza, 7/24 teknik destek, malzeme ve yedek parça gibi çok çeşitli ihtiyaçlarını Tek noktadan karşılayabilmek için organize olan şirket, gerekli tüm imkanları bünyesinde barındırmakta ve bu yönü ile fark yaratmaktadır.

Stok Endüstriyel, bölgedeki en büyük ve en çok çeşide sahip teknik malzeme deposu sayesinde "STOK'tan Adrese Derhal Teslim" yöntemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en ekonomik fiyatlarla karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Statik web site tasarımı tek veya birkaç sayfadan oluşan ekonomik site


Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanıza ciddiyet veya renk katın!


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

RSM Dizayn

Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri memnuniyetini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi