İÇERİK

   Firmamız 01.01.2004 yılında yenilikçi ve dinamik bir firma olarak kurulup yazılım, internet hizmetleri ve danışmanlık hizmeti ile bu sektörde çalışmalarına başlamıştır.
   Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri tatminini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
   Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır. İyi Hazırlanmış Bir Görsel Kimliğin Faydaları Markanızı belleklere kazır. Markanızın özellikleri görsel hızda aktarılır. (dinamik, yenilikçi, kararlı, güçlü vb.) Ürün ve hizmetlerinizin kalitesini kanıtlar. Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumlarını ilk görüşte iletir. İlk görüşte rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Kurumsal Kimlik bazı dönemlerde yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firmanız, pazar gelişip değiştikçe "fark edilmek için" en etkili yol olarak görsel imajını değiştirmelidir. Logo Logo kurumsal kimliğinizin temelidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. "Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır" anlayışına birçok başarı öyküsünde rastlarız. Her yerde kullanabileceğiniz bir görsel kimlik öğesi olan logo şu özellikleri taşımalıdır: * Benzersiz olmalıdır. * Örneğin Puma markasının o kadar çok taklidi yapıldı ki Tuna, Kuma, Puna, Suna vb. markaların hiçbirini sizler duymamış iken Puma markası hala sapasağlam yerindedir. * Maksimum bilgiyi en kısa sürede sürede vermelidir. * Tüm kitleler tarafından kolayca algılanabilmelidir. * Logonuz firmanızın hizmet ve ürünleriyle, renk ve biçim gibi özellikleriyle ilişkili olmalıdır. * Firmanızın "ruhunu" yansıtmalı,somutlaştırmalıdır. * Uygulamada tüm yüzey ve boyutlarda sorunsuz olmalıdır. * Farklı yüzey ve medyalarda uygulanırken ekstra masraf çıkarmamalıdır. Görsel Kimlik Uygulamaları ve Kurumsal Kimlik Klavuzu Logonuzun kullanıldığı her mecrada matbu evraklarda, tabelalarda, araç üzerlerinde, panolarda nasıl görüneceğini şu an ihtiyacınız olmasa bile ilerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek kurumunuzda kalıcı bir görsel kimlik kitapçığı yaptırmalısınız. Daha sonra görsel kimliğinizi oluşturan ajans ile çalışmıyor olsanız bile artık görsel kimliğininize dair örnekler sizin elinizdedir. Örneğin bayilerinizin sizin görsel kimliğinizi uygulaması gerektiğinde bu kitapçıktan vererek onların görsel kimliğinizi yanlış yansıtmasını önleyebilirsiniz. Hiçbir yerde değişmeyen görsel kimliğiniz ile farklı renk tonları veya ebat uygulamaları gibi sıkıntılar çekmezsiniz. Profesyonelliği ile hizmet verirken, kurumsal ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde giderebilmenize olanak sağlayan kaliteli ve hızlı matbaa hizmetini de aynı anda sunar.

 • Broşür
 •  Katalog
 •  Kitap
 •  Davetiye
 •  Kurumsal Kimlik
 •  Özel İşler
 •  Bloknot
 •  Dön Kart
 •  Etiket
 •  Takvim
 •  Klasör
 •  Kutu
 •  Kağıt Torba
 •  Kartela
 •  Menu
 •  Dijital Baskı


Detaylı Bilgi

İç mekan ve dış mekan fark etmeksizin tüm mekanlara uygun kişiye özel tabela tasarım ve uygulaması yapılmakdır. Tabela günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkan, firma kimliğini ulaşmak istediği kitleye hem görsel olarak hoş bir izlenim bırakmak, hem de akılda kalıcılığını sağlamak amaçlı kullanılan bir araçtır. Üründe kullanılan malzemelerin kalitesi, estetik açıdan dış görünüşü, ürün garantisi, montajlama, yapılan işlerin en kısa sürede müşteriye teslim edilmesini kendisine ilke olarak edinmiş ve istediğiniz sonuçlara en kısa sürede müşteri memnuniyeti portföyünde ulaşabilirsiniz. hizmetlerimiz deoğrultusunda;  Dijital baskı, Araç kaplama, cephe giydirme, Tabela ve Totem, Krom Harf Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela, Totem Tabelalar, Cephe Giydirme, Organizasyon, Sahne Organizasyon, Yönlendirme Levhaları, Promosyon, Display Ürünler ve Stand,   


Detaylı Bilgi

Fuar stand ve tüm organizasyonlarımız için; Iç mekan ve dıs mekan fark etmeksizin tüm mekanlara uygun kisiye, kurumsala stand özel grafik tasarım ve uygulaması yapılmakdır. Bir ürün yada hizmetin tanıtılmasını sağlayan en büyük reklam araçlarından bir, de fuar stantlarıdır. Bu stantların etkili olabilmesi için 3 boyutlu görseller barındırması gerekir. Standlarınız için gerekli olan tüm görseller büyük bir titizlikle hazırlanır. Ürün veya hizmetinizin tanıtımı için gerekli olan tüm ses ve ışık efektleri stantlara yerleştirilir. Tanıtımlar için gerekli olan broşürler ve çeşitli promosyonlar, en etkili şekilde hazırlanır.  Kurumsal mimari projelerinizi titizlikle hazırlanmış renk ile görsellerle daha kaliteli ve ziyaretçi ilgi çekici hale getirmenizde çok büyük katkı vardır. Profesyonel görsel ve kurumsal renklerinizle stand ve uygulamalarınız daha da ilgi çekici olur. Kurumsal Fuar Stand Proje ve Uygulamaları için; Çözüm Ortağımız www.idealmimarlik.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

BANNER

Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama San. ve Tic. A.Ş., 1989 yılında merkez ofisi Istanbul`da olmak üzere kurulmuştur. Ankara ve İzmir büroları, Türkiye genelinde yaygın satış noktaları ve çalışanları ile kromatografi ve spektroskopi cihazları, tamamlayıcı diğer cihazlar ve sarf malzemeleri satışı ve teknik desteği konularında tüm müşteri kitlelerine ulaşmaktadır.
Sem Laboratuar Cihazları, teknoloji lideri firmalarla (başta sektör lideri ‘Agilent’ olmak üzere), satış, aplikasyon ve eğitimi kapsayan satış sonrası ve teknik destek hizmetlerini üstün kalite anlayışı ile Türkiye genelinde 3500 kullanıcıya götürmektedir. Ayrıca aynı konularda diğer şirketler aracılığıyla hizmetlerini sürdürmektedir.


Detaylı Bilgi

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir. Ceren Tekstil "SUNRAY" markası ve uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, tuval kumaşı, branda, kış bahçesi, kamelya, etiket ve ham bez kumaş sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygı değer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir....


Detaylı Bilgi

Kale Gıda San. ve Tic. AŞ. olarak ulusal ve uluslararası yasalar ve kanunlar doğrultusunda, iletişim, paylaşım ve fikren açık, çalışanlara kendilerini geliştirmeleri için fırsat yaratan, yol gösteren ve motive eden yönetim anlayışı ile;
İşini sahiplenen, dürüst, çalışkan ve azimli, kendisini yenileyen ve bilgisini paylaşan, verimli çalışmanın bilincinde, müşteri ve tedarikçilerimiz ile sağlayacağı kazancın farkında olan personelimizle,
Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek,
Sektörümüzde satış, lider, marka ve kurumsallık olarak örnek alınan, çağın ve teknolojik gerekliliklere uyarak, müşteri odaklılık doğrultusunda müşteri beklentileri ile örtüşen güvenilir ve her zaman tercih edilen bir firma ve liderliği amaçlamıştır.


Detaylı Bilgi

Firmamız 1998 tarihlerinden beri ev tekstili sektöründe yenilik ve alternatif tasarımları ile size hizmet sunmaktadır.
Kalite, müşteri memnuniyeti satış sonrası servis, güler yüzlü hizmeti firmamız ilke olarak benimsemiştir. Kurulduğu günden bu güne, ürün yelpazesini sizden aldığı güçle daha fazla geliştirerek zenginleştirmeyi kendine görev sayarak başarıya ulaşmıştır.
Amacımız sektörümüzde öncü bir kuruluş olarak yaşamdan aldığımız güç ile siz değerli müşterimiz ile süre gelen bir diyalog geliştirmek ve en iyiyi sizlere sunmaktadır.


Detaylı Bilgi


ERCAN temizlik Ürünleri Ltd. Şti. Yılında tamamen şirket kurucumuzun kişisel beceri ve yetenekleri ile kurulmuş, bu gün ise 2000 m2 bir alanda üretim yapan bir kuruluş haline gelmiştir.

İki yıl gibi kısa bir sürede , bu denli yol alan şirketimizin, başarısının altında yatan tek neden "KALİTE" yi hiç bir zaman değiştrimemiş olmasıdır...

" Başarıının sırrı %50 Plan, Program, %25 Kişisel Yetenek ve %25 Çevre Şartlarıdır..."

Bu bağlamda, ürün kalitesini değiştirmeden, düzenli ve eksiksiz sevkiyatları ile " MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " ni ön planda tutarak tamamen nihayi tüketiciye yönelik ürün kalitesi ile, asla kısa vadeli düşünmeyen bir kuruluş olan " ERCAN TEMİZLİK " ürünleri sıvı deterjan gurubunda;

* Sıvı Bulaşık Deterjanı

* Sıvı El Sabunu

* Çamaşır Yumuşatıcı

* Yüzey Temizleyici - Genel Maksatlı

* Çamaşır Suyu

* Temizlik Kremleri

* Halı Şampuanı

* Tül Parlatıcı

* Yağ Çözücü

* Kir Çözücü

* Saç Şampuanı ve Kremi

* Bulaşık Makinesi Deterjan ve Parlatıcı

* Oto Şampuanı

* Torpido Parlatıcı Süt

* Oda Parfümü

Çeşitleri ile sizlere endüstriyel ve perakende ambalajlı ürünleri ile hizmet vermektedir. Bir çok Kamu ve Özel sektör kuruluşuna, endüstriyel grupta uzun süredir hizmet vermekte olan " ERCAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ " Ltd. Şti. uzun vadeli proje ve yatırımları ile sizlerle uzun süren birliktelikler düşünmektedir.

" Önce İnsan " yaklaşımı ile, ürünlerini insani değerlere uygun ikili ilişkilerini sıcak bir platformda sürdürmeyi seçen " saygı platformu üzerinde kurmuş ve böylede sürdürmeye kararlıdır.
En İçten Dileklerimizle...Saygılar...

 

 


Detaylı Bilgi

1997 Yılından bugüne, domestik ürünlerden - endüstriyel ürünlere kadar uzanan geniş yelpazemizle size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Çalışmalarımızın temeli; kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve kullanım kolaylığını birleştiren mamüller üreterek, satış sonrası servis hizmetleri ve yedek parça temin garantisiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Size ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha detaylı anlatabilmek ve tecrübelerimizi paylaşabilmek için irtibata geçmenizi bekler, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla;
TrustAQUA


Detaylı Bilgi


Emir Telekom, yönetim ve teknik ekiplerinin uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerini iletişim   sektöründe alt yapı hizmetine  dönüştürmek üzere 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır .
Ekibimiz,  yurtiçindeki 3 operatörde ve yurtdışında Ukrayna , Suriye  ve Yemende montaj ve servis hizmeti vermiş,  ayrıca Suriye , Irak ve Yemen’e sarf malzeme ve kule satışında bulunmuştur.
Vizyonumuz, bilgi birikimimiz ve deneyimimizle sektörümüzde lider  kuruluşlar arasında en üst sırada olmak,   
Misyonumuz, hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyeti odaklı maximum verimi sağlamaktır.
Emir Telekom iş güvenliği konusundaki hassasiyetiylede dünya standartlarına ulaşma hedefindedir.  Personelimizin tümü, kurumsal calışma prensiplerimiz  çerçevesinde;
Yüksekte çalışma,  İlk yardım, Elektrik,  İleri sürüş teknikleri sertifikalarına sahiptir. Sektörümüze özel iş güvenliği koşullarını sağlamak  çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzdur.
3G teknolojisinin ülkemizdeki altyapı uygulama çalışmalarında   aktif şekilde yer almaya davam eden  Emir  Telekom’un  başarı odaklı hedef planlaması  ekip ruhu ve hizmet kalitesi esasına dayanmaktadır.


Detaylı Bilgi

2007 yılından itiabaren faaliyet gösteren Audi Volkswagen Seat ve Skoda marka araçların orjinal ve yan sanayi menşeili yedek parçalarını çeşitli ülkelerden ithal ederek toptan ve perakende alışveriş olanağı sunan Sevinç Otomotiv San.Tic.Ltd Şti. kuruluşudur.

   Sitemiz  Audi Volkswagen Seat ve Skoda marka araçların son kullanıcıları bu markalara servis hizmeti veren atölyelerin,perakende ve toptan yedek parça satıcılarının elektronik ticaret imkanlarını kullanarak yüksek kalite ve düşük fiyat politikasını gözeterek kurulmuş alışveriş güvenlik sertifikalı bir sanal alışveriş portalıdır.

   İlerleyen zamanlarda diğer marka model araçların yedek parça hizmetini sunmaya başlıyacağız.       


Detaylı Bilgi

1992 yılından bu yana emin adımlarla inşaat sektörüne yön veren SARAY KİMYA çalışma prensibi olarak kaliteli ve farklı ürün gamıyla sektöre yön vermektedir.
1995-1996 yıllarına kadar inşaat sektöründe yapı kimyasalları kullanım anlamında fayans- seramik yapıştırıcıları ve derz dolgusunda en çok kullanılan 2 ürünle üretimine devam etti.
Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, bu gün sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Bu gün ise Saray Kimya olarak ISO 9001:2000 Kaliteli Yönetim Sistemi ve TSE Standartlarına uygunluğu benimsenmiş BERICO PRESTIGE, BERICO, BERIX ve SARAYKİM adlı 4 ayrı marka ile farkı yaratan ürünlerimizle sektöre yön vermekteyiz. İnşaat sektöründe kullanılan seramik ve fayans yapıştırıcıları, tamir harçları, izolasyon malzemeleri, sıvalar, seramik ve derz yüzey temizliği ürünleri ve derz dolguları ile sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitlilik ile Türkiye Pazarının % 80’ne hitap edebilecek kapasiteye sahiptir.
Her geçen gün hedeflerini yükselten Saray Kimya genç dinamik profesyonel kadrosu ile bayii, usta ve son kullanıcı memnuniyeti esaslı, kaliteli ürün sunmayı kendine ilke edinmiştir


Detaylı Bilgi

Şensan Plastik ve Kalıp San. ve Tic.Ltd.Şti. Plastik ambalaj üretimi alanında faaliyet göstermektedir. 30 yılı aşan tecrübesi ve kaliteli personel istihdamı ile ambalaj sektöründeki üretim kalitesini üst seviyelere çıkarmıştır. Her geçen gün değişen teknolojik üretim olanakları takip etmeyi ve sistemine entegre etmeyi başarmış ender kuruluşlardandır.

Şensan Plastik; Kozmetik, kimya ve ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Ayrıca kalıp imalatı ve kalıp revizyonu işlemlerini de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. İhtiyaca yönelik hammadde ithalatı da yapmaktadır.

Firmamız, 10 ml.'den 12 LT''ye kadar HDPE, LDPE, P.P, PET hammaddelerinden her türlü şişe, kavanoz, bidon imalatı yapmaktadır.

Üretimde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benim seven Şensan Plastik, üretimini yaptığı ürünlerini en kısa zamanda müşterilerine ulaştırmayı ön planda tutar.


Detaylı Bilgi

Nişantaşı Veteriner Kliniği İstanbul Avrupa Yakası’nda Nişantaşı’nın ilk özel veteriner kliniği olarak 2004 yılında kurulmuştur. 2004'ten bu yana deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, röntgen, ultrasound, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, yatılı hasta, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.

Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda sizlere sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve gelişmelerin uygulayıcısı olmaktır.

Nişantaşı Veteriner Polikliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve evcil hayvan hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de ve dünyada referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.


Detaylı Bilgi

1994 yılında kurulan firmamız Güven Kökler Orman Ürünleri İnşaat ve Yapı Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti. olarak Arnavutköy'de kendi arsamız üzerine kurulu 1.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. 6.000 m2 kullnım alanı ile 1994 yılından itibaren faaliyette olan fabrikamız ile günlük 30 m3 kereste imalatı kapasitemiz bulunmaktadır. Kereste imalatımızın yanı sıra her türlü inşaat malzemeleri; Ondulie, Atermit, Kiremit, Onduline Altı strafor, Dere ve Ek parçaları, İzalasyon Mebranları ile siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kaliteli ürünü ekonomik fiyat anlayışı ile birleştirmeyi kendimize prensip edinen firmamız ile hizmet vermekten gurur duyarız.


Detaylı Bilgi

PIENA, Türk tekstil ve modasının en önemli temsilcisi; 1987 yılından bu yana deneyimli ve güçlü alt yapısı ile uluslararası çalışmalarla beraber sektörde yerini almış, mağazacılık anlayışı ile toptancılıkta profesyonellerin moda markası haline gelmiştir.
Trendsetter olarak kabul edilen tasarım ekibinin yanı sıra, moda dünyasında ve üretimde tüm alanlarda yarattığı istihdam ve yüksek ihracat hacmi ile Türk tekstil sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Dinamik yapısı ve uluslararası standartta ki kalite anlayışı ile yola çıkan PIENA, Rusya başta olmak üzere bir çok Ortadoğu’yu bölgesini kaplayan, bir coğrafya üzerinde satışı noktaları oluşturmuştur.
Türkiye ve İstanbul’un en prestijli merkezlerinden olan Osmanbey ve Laleli mağazalarımızdan Rusya, Avrupa ve bağımsız devletler topluluğunun en önemli tedarikçilerinden birisiyiz.
Sürekli model tasarlayan, üreten, pazarlayan ve hızlı terminlerle üretim yapan firmamız, mağazalarımıza gelen yüzlerce müşteriyi kaliteli, zengin ürün çeşitleri ve sıcak satış yaklaşımı ile memnun etmektedir.
Sezon modasını ve trendlerini özgün tasarımlarıyla yaratan PIENA, dünya trendlerini içeren yaklaşık 500 parçalık koleksiyonlarını, her yeni sezonda müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir.. 
PIENA
Kaplan Giyim San.Tic.Ltd.Şti.

Detaylı Bilgi

İdeal Mimarlık; stand tasarımı ve uygulama alanında 30 kişilik profesyonel ekibi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir.
Kaliteyi, titizliği ve işine göstermiş olduğu ciddiyeti şirket prensibi haline getirmeyi hedeflemiş ve her geçen gün daha iyiye gitme yolunda başarılı çalışmalara imza atmıştır.
Ülkemizde son yıllarda fuar organizasyonları ciddi önem kazanmıştır ve kurumsal firmaların katılımıyla fuar stand tasarımı ve uygulaması bu alanda gelişme göstermiştir.
Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını ister kiralama isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile özgün ve/veya sistem stand tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmaktadır.
Kendi bünyemizdeki modüler standlar ve ahşap standların tasarımı, 3D projelendirme ve grafik çalışmaları mimarlarımız tarafından yapılmakta ve statik hesaplamalarıyla firmanın fuar alanında kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade eden malzeme açısından kalite unsuru göz ardı etmeyen projeler ortaya çıkartmaktadır.
İhtiyaçları doğrultusunda müşterilerine;
* Konaklama
* Catering
* Ses Düzeni
* Plazma Tv
* Projeksiyon
* Hostes
* Katalog Çekimleri ve Matbaa Hizmeti ile de destek vermektedir.
Katılımı düşünülen fuarlarda kurumsal kimliğinizin en iyi şekilde öne çıkmasını hedefleyen İdeal Mimarlık size hizmet vermekten organizasyonunuzu mükemmel hale getirmek için sizinle çalışmaktan gurur duyacaktır.


Detaylı Bilgi

Elif Minder, 2000 yılından  itibaren minder, şezlong minder, armut minder, tente, çadır, branda, koltuk kılıfı, masa örtüsü, sandalye kılıfı, mobilya koruma kılıfı, yer minder imalatı yapmaktadır.

Polyester kumaş, pamuklu kumaş, saten kumaş, emperteks kumaş, akrilik kumaş satışı yapmaktayız.

Keyifli mekanlar için koleksiyonunda çok fazla çeşit bulunduran Elif Minder, her yeni yılda, yılın modasına uygun, teras, balkon, bahçe, havuz başı ve  iç mekan ürünleriyle hizmetinizdedir.

Bunun yanında akrilik dış mekan kumaşları, minder, şemsiye, salıncak ve egzotik aksesuar alanlarında da mobilyaları destekleyecek hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Kaliteli ürünlerin, uygun fiyatlarla sunulduğu farklı ve dinamik yapısı ve yılların deneyimine sahip güler yüzlü ekibi ile Elif Minder sizleri mağazasında ağırlamaktan keyif duyacaktır.


Detaylı Bilgi

Şirketimiz 2006 yılında 200m2’lik bir alanda bayrak üretimi ile sektöre adımını atmıştır. Kuruluşu ile birlikte bayrak sektöründeki yenilikleri takip ederek tekstil dijital baskı makinasına yatırım yapmıştır. Daha sonraki yıllarda şemsiye üretimine yatırım yapan firmamız, ünvanını Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Şirketimiz, 2007 yılında Türkiye’de ilk kez Portatif Bayrak Direklerinin üretimine başlamış ve böylece bayrak sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. 2007-2009 yılları arasında büyüyen Türkiye ekonomisi ile birlikte firmamız da bu gelişime paralel bir ivme yakalamıştır. Devam eden ekonomik büyüme ve istikrar, firmamızın yeni yatırım alanlarına yönelmesine olanak sağlamıştır. 

Firmamız, 2009 yılında mevcut ürün portföyüne ilaveten şemsiye üretimine yatırım kararı alarak 1.000m2’lik yeni üretim tesisine taşınmıştır. Bu bağlamda başlangıç aşamasında olan ihracatını arttırmak ve şemsiye yatırımını yurtdışı pazarlarında değerlendirmek amacıyla 2010 yılında Avrupa fuarlarında ilk standını açmıştır. Ayrıca yurtdışı pazarlarında kullanmak amacıyla HEB markasının uluslararası tescillerini yaptırmıştır. 

İç ve dış piyasadan gelen taleplerin artması sonucunda firmamız 2012 yılında Hadımköy Sanayi Bölgesi’nde 2.000m2’lik yeni üretim tesisinde üretime başlamıştır. Bu yıllarda güneş şemsiyesi alanında Ülker Golf, Coca-Cola, Efes Pilsen ve Uludağ gibi önemli firmaların tedarikçisi olmuştur. 

2013 yılında firmamız, devam eden hızlı büyümesine paralel olarak üretim kapasitesini arttırarak üretim alanını 3.500m2’ye çıkarmış ve 200.000 Euro’luk yatırımı ile dijital baskı kapasitesini de arttırmıştır. 

Firmamız, 2014 yılında D.gen Grande tekstil dijital baskı makinası yatırımı yaparak 3 mt genişliğinde kumaş baskı imkanı kazanmıştır.

2015 yılında, önceki senelerde ithal ettiğimiz plaj şemsiyesi iskeletini, kendi bünyemizde imal etme kararı aldık. Yapılan yatırım sonucunda yıllık 300.000 adet plaj şemsiyesi üretim kapasitesine ulaştık.

2016 yılında, alımı gerçekleşen Mimaki TS300P-1800 dijital baskı makinası sayesinde baskı kapasitemiz artmıştır.

Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş. bugün Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarında toplam   28 ülkeye ihracat yapmaktadır.  

Hedefimiz, ürün kalitesi ve çalışma koşullarını geliştirerek, TSE ve ISO 9001 kalite standartlarına uygun üretimimizle, ihracatımızı 2023 yılına kadar 10.000.000 USD’nin üzerine çıkartmaktır.


Detaylı Bilgi

Bizim için iş yapmanın en önemli 4 kuralı; Lider Olmak, Yenilikçi Olmak, Güvenilir Olmak ve Kaliteli Olmak. Üretim felesefemiz; her zaman yenilikçi teknolojilerle kreatif, benzersiz ambalajlar üretmek. Örneğin; Türkiye’de ilk 3 renk geçişli Şişirme makinesi yatırımını biz yaptık. Yine Türkiye’de ilklerden Soft Touch ve PETG makine yatırımlarını biz gerçekleştirdik. Bugünün rekabetçi pazarlarında en doğru işi yapmanın, en doğru teknolojilerle mümkün olabileceğini biliyoruz. Sanatsal bakış açısıyla teknolojiyi bir araya getirdiğimiz yeni fabrikamızda standartlara uyarak değil, yeni standartlar yaratarak, eşsiz bir vizyon için hiç durmadan çalışıyoruz.  Çünkü; biz sadece ambalaj üretmiyoruz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz...


Detaylı Bilgi

1991 yılında kurulan şirketimiz 1994 yılında kurumsallaşmış ve 1997 yılında Erpiliç Ana Bayiliğini almış, 2013 yılında Türkiye’nin tek Entegre Hindi Üretim Tesisi olan Alphindi Ana Bayiliği alarak ilkeli ve profesyonel çalışma sistemiyle hızlı bir büyüme sürecine girmiştir.

Müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet ve ürün sunmamız bizim için büyük bir başarı olmuş ve bu başarımız International Certification Registrar tarafından kalite sistem belgeleri ile belgelenmiştir.

İşletmemiz 650 m² kapalı alandan oluşan yönetim-perakende-depolama binasına ilaveten ayrıca 500 m² soğuk hava deposunda faaliyetini sürdürmektedir. Dağıtım ağında ise özel olarak üretilmiş, 0C, -18C aralığında çalışan frigofirik soğutuculu araçlarımız ile günlük 40 ton taşıma kapasitesi ile, profesyonel kadrosu ile “tam zamanında teslim” ilkesiyle  hizmet vermektedir.


Detaylı Bilgi

1994 yılında kurulan firmamız 15 yıldır mermer ve granit ithalat - toptan satış ve pazarlama üzerine hizmet vermektedir.

Kefeli mermer ve granit 2003 yılında şirketleşmiş olup mermer ve granit üzerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda satışın yanısıra granite şekil veren Kefeli , İstanbul ' da sektörün öncüsü konumundadır.

Prensiplerimiz zamanında, teslim ücretsiz fiyatlandırma kaliteli, malzeme ve işçiliktir. Mutfak tezgahlari, mermer, mermerit veya granit, mezar mermerleri, kabristanlar v.b alanlarda faaliyet gösteren firmaların tercihi konumundayız. İnşaat dekorasyon, basamak döşeme kaplama ve denizlik işleri malzemelerini itina ile müşterilerimizi memnun edecek sekilde teslim etmekteyiz.

Tecrübemiz yaklaşık yüzbinlerce metretül granit onbinlerce metretül mermer denizlik onbinlerce metre kare yer döşemesi, onbinlerce metrekare duvar kaplaması onbinlerce metretül basamak mermeri binlerce eşik mermeri yüzlerce granit mutfak tezgahı binlerce metre mermer mutfak tezgahı malzemesidir.


Detaylı Bilgi

En üst düzey müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilke edinen firmamız Avrupa standartlarında kendinden yapışkanlı ve yapışkansız etiket üretmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. 4.000 m2 kapalı alana sahip tesisimiz, yüksek teknoloji ürünü makine parkuru ve eğitimli uzman kadrosuyla her türlü kompakt ve lamine malzeme üzerine serigrafi, letterpress, flekso, gofraj ve sıcak yaldız baskı teknikleri kullanarak yılda yaklaşık 4.000.000 m2 etiket üretebilme kapasitesine sahiptir.


Detaylı Bilgi

1983 yılında Emirler Ticaret olarak kağıtçılıkla başlayan ve ardından 1995 yılında Emirler Matbaacılık & Reklamcılık Tic.Ltd.Şti. adı üstünde gelişen firmamız bu gün tüm matbaa işlerini kendi bünyesinde bulunan baskı öncesi dijital baskı bilgisayar tasarımı ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Sanatkarlığın, ustalığın ve temiz işçiliğin değer taşıdığı ülkemizde matbaacılık bilindiği gibi çok büyük sorumluluk taşımaktadır.

Görsellik konusu ve emekçiliği ile diğer iş gruplarından kendini soyutlamış büyük bir hızla devam etmektedir. Bizler bu yenilikleri en yakından takip etmekle kalmayıp, kendi sınıflarında seçkin personel ile de iş yapılandırmasını güçlendirmekteyiz.

Amacımız en iyiyi sizlere sunabilmektir.


Detaylı Bilgi

2005 yılında sektörüne hizmet vermeye başlayan firmamız 2010 yılında Yıldız Sport olarak;futbol, valeybol, pilates, plastik top ve aksesuarları ithalatı ile sektördeki en kaliteli ve yenilikçi ürünleri sunmaktadır.

Müşterilerimize özel ürün geliştirme, satış sonrasında teknik destek ve yakın müşteri ilişkileri ile modern bir firma anlayışına sahiptir. Türkiye’de değil dünyanın birçok yerinde bulabileceğiniz Yıldız Sport ürünlerinde farklı veya standart tasarımlarla siz değerli müşterimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalite Politikamızın temeli, süreç mükemmelliği sonucunda müşteri tatmininin sağlanmasıdır. Bu amaçla sektörün gerektirdiği uluslararası standartlara uygun Kalite Yönetim Sistemleri kurararak, Toplam Kalite Yönetim Sistemi’ni uygular ve geliştiririz.

Hedefimiz; kaliteli ürünleri tam zamanında ve ekonomik olarak üreterek müşteri tatminini çalışanlarımız ve işletmemiz mutluluğu ile pekiştirmektir.

Kalite şartları tüm bölümler için geçerlidir. Tüm çalışanlar, önleme bilinciyle, kalite güvenirliği ve sıfır hatayı hedefler.

Bunun için sürekli gelişme sonucunda Süreç Mükemmelliği ’nin sağlanması amaçlanmıştır. Müşteri tatmini, çalışanların tatmini ve toplum üzerindeki etki konularında başarı, strateji ve planlamanın, çalışanların, kaynakların ve kalite yönetim sistemi ile süreçlerin etkin bir liderlik anlayışıyla yönlendirmesi ile sağlanabilir ve böylece finansal ve finansal olmayan iş sonuçlarında mükemmelliğe ulaşılabilir.

Kalite Güvence Müdürü Yönetimin Temsilcisidir. Kalite standartlarına uygun bir kalite yönetim sisteminin kurulması için proseslerin oluşturulması ve sürdürülmesinden sorumlu ve yetkilidir. Gözden geçirme ve kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesine esas alınması amacıyla kalite yönetim sisteminin performansı konusunda yönetime rapor verir, firmamız içinde kalite yönetim sistemleri konusunda müşteri beklentilerinin anlaşılması konusunda destek sağlar.


Detaylı Bilgi

Müşteri beklentilerini önceden belirleyerek, talepleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmek,
Faaliyet alanımızdaki markaların yedek parçalarını kaynaklarından temin ederek servis hizmetlerini yerine getirmek,
Sigorta şirketleri ile sözleşmeli olarak günümüz fiyatlarıyla yüksek kalitede kısa sürede hizmet vermek,
Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.
 
Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orijinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır. 
Kaporta bölümünde işlemi tamamlanıp boya bölümünde sevk edilen aracınız, boya bölümünde itina ile alt işlemlerden geçirilip astarlandıktan sonra son kat boya için boya fırınına alınmaktadır. Boya bölümümüzde AKZO NOBEL oto boya ürünleri kullanılmaktadır. 
Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arızası var ise müdahalesi yapılmaktadır. 
Araç üzerindeki hasar görmüş tüm camlar sağlıklı bir şekilde sökülüp hasarlı kısımların temizliği yapıldıktan sonra orijinal cam montajı gerçekleştirilir. Kapı, bagaj, motor, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar tamir edilir. 
Servisimizde aracınızın bakım-onarım ve hasarlarında kullanılan tüm yedek parçaların orijinalleri temin edilir. 
 
Oto folyo kaplama işlemi; önce aracın üzerindeki, aplikasyonu engelleyici kapı kolları, aynalar, far-stop gibi parçaların uzman personelin özel işçiliğiyle sökülmesiyle başlar. Sonrasında araç temizleyici solüsyonlarla temizlenir. Ardından her parça için ayrı ayrı şablon alınıp folyo kesimine geçilir. Kesilen her folyo şablonu, özel ısıtıcılarla şekil verilerek, araç üzerine uygulanır. Aplikatörler özel eğitim almış, işinde uzman ekiplerdir.
 
Folyo kaplama işlemi ortalama 2 gün sürmektedir. İşlem sürerken siz web sitemizden canlı olarak aracınızı uygulama esnasında izleyebilirsiniz. Cast Folyo adı verilen bu ürün ilk aşamada zayıf bir tutunma gösterirken, sonraki aşamada daha güçlü bir yapışma sağlayarak araçla bütünleşir. Ortalama kullanım ömrü 8–10 yıl
arasında değişmektedir. Folyo istenildiği zaman altında hiçbir iz yapışkan zarar bırakmadan, doğru malzeme ve ekipmanla kolayca sökülebilmektedir. Bu ürün diğer bildiğimiz folyoların dışında, tamamen araçlar için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Avantajları
* Aracınızı Cast Folyo ile kaplayarak;
Boyanızı kar, yağmur, taş ve çizikler gibi tüm dış etkenlerden korursunuz. Ayrıca mevcut çizikleri ve kaput, tampondaki taş izlerini de kolayca yok etmiş olursunuz.
* Aracınızı Cast Folyo ile kaplayarak;
Beğenmediğiniz ya da sıkıldığınız renginizi değiştirmiş ve diğer araçlardan daha özel, farklı bir görüntü elde etmiş olursunuz.
* Aracınızı Cast Folyo ile kaplayarak;
Boyanın mevcut parlaklığını koruyarak, aracınızı elden çıkartmak istediğinizde değerini arttırmış olursunuz.
 
Kullanım Özellikleri
* Cast Folyo dayanıklılık süresi sonunda doğru malzeme ve ekipmanla kolayca sökülebilir.
* Cast Folyo dış hava koşullarına dayanıklıdır.
* Cast Folyo yüksek basınçlı yıkama ekipmanlarıyla temizlenebilir.
* Cast Folyo’ya pasta cila uygulanabilir.

Servisimiz araçlarınızdaki dolu vurgunu hasarlarının boyasız onarımını yapabilmektedir.
Araç üzerindeki tüm plastik hasarların onarımı kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir.
Araç tavanlarında ki ezikler, özel düzeltme aparatları ile %80-85 oranında düzeltilebilmektedir


Detaylı Bilgi

2000'den günümüze dijital baski işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcilik, promosyon , ajanslar reklam ajanslari, çesitli kumas, tekstil, bayrak firmalar, büyük firmalarin yan sanayi kollari artik dijital baski kullanmak durumundadirlar. Kullanim alanları son yillarda o kadar çok artmistir ki dijital baski ortami birbirine bagimli birçok sektör meydana getirmistir. Yapımı haftalar alan bir bill board artik bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baski firmasi gerekli yapiyi hazirladiktan sonra dakikalar içinde dijital baski isini gerçeklestiriyor.

Dijital baskı ile kolayca branda ve vinil baskıları, folyo baskıları, araç giydirme işlemleri, cam ce cephe üzeri reklam kaplamaları, etiket baskıları gibi her sektörün ve firmanın ihtiyacı olan işleri yapabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri : Fuar alanları, İstanbul geneli, Türkiye geneli, Yat Limanları, Kişisel Evler, İşletmeler, Yerinde hizmet.

‘’Kaliteli ve Zamanında Teslim’’ hizmet anlayışının, bilincinde olan Medya34 Reklam amacı, müşteri talep ve ihtiyaçlarını Satış, Tasarım ve Ar-ge birimleri ile doğru analiz ederek bu beklentilerin uygun,özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Detaylı Bilgi

Sigaranın organiği olurmu demeyin.

Saf  Katkısız doğal tütün içmek için doğru yerdesiniz.

Adıyaman tütünü, türkiyedeki organik ürünler listesine alınmıştır. Elbette sigara içmenizi tavsiye etmeyeceğiz. Ancak içiyorsanız neden organik olmasınki! Paketlenmiş sigaraların en iyisinde 20nin üzerinde katkı maddesi bulunmaktadır. Raf ömrünün uzamasından tutunda,çeşitli kimyasal tatlandırıcılara kadar birçok katkı maddesi içermektedir. Buda sigaranın bağımlılığını artırmaktadır. Adıyaman tütünü tarladan hasadı alındıktan sonra doğal yöntemlerle açık havada "gölgede" kurutma yöntemiyle kurutulur ve kıyılarak içime hazır hale getirilir. Herhangi bir kimyasal işlem görmeden tamamen doğal olarak siz tiryakilere ulaştırılır.

Sık sulanmış dağ tütünü suzu yetiştirilmiş ova tütünü ve az sulanmış dağ tütünü olmak üzere birkaç çeşide ayrılır. Bu prosesler adıyamanın çeşitli köylerin doğası gereği yapılmaktadır. Rakımı yüksek köylerde serin bölgelerde, yani suyu daha temiz olduğu bölgelerde sık sulanır ve içimi çok lezzetlidir. En iyi paketlenmiş sigaranın çok üzerinde bir doğallığa ve tada sahiptir. Biz tütünpazarı olarak en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizler için hazırlamaya gayret ediyoruz. Tütünpazarı.com olarak 150 yıllık tütüncü geçmişimize ve birikime sahip bir aileyiz. Bu kaliteyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


Detaylı Bilgi

2000 yılından beri AKAR BETON olarak sizlere kendimizi tanıtmaya ve hizmet vermeye talibiz. Yaptığımız her çalışmada tek bir hedefimiz var; Faaliyet gösterdiğimiz hazır beton sektöründe kaliteden ödün vermeden, yarınlarımızı güvenle bir geleceğe taşımak.

Geçen yıllar boyunca, müşterilerimiz bize geleceklerini emanet ettiler. Biz de onların geleceklerini kurmada var gücümüzle çalıştık. Bugün AKAR BETON her müşterisine en iyi hizmeti sunmanın ve müşterilerinin geleceklerinde ufakta olsa katkıda bulunmasının gururunu yaşıyor. Biz bütün çalışmalarımızı, hiçbir müşterimizin diğerini benzemeyeceği inancıyla yapıyoruz, her müşterimize; “ tek müşterimiz” gibi davranıyoruz. Yaptığımız çalışmaların, hazırladığımız doküman ve envanterlerin ise bunun en güzel kanıtları olduğunu düşünüyoruz.

Biz sizi ve geleceğinizi tanımaya ve onlara ulaşmanız için size hizmet vermeye talibiz.

*Akar Beton bir Sar Grup iştirakıdır.


Detaylı Bilgi

2005'den günümüze Çin'den yaptıgımız ithalat ve yerli üretimlerimizle modacı, stilist ve tasarımcıların ürünlerine deger katıyoruz.

Tüm modellerimizi modayı yakından takip eden stilistlerimiz tarafından tasarlanıp siz deger müsterilerimizin begenisine sunmaktayız. Bununla birlikte iç pazar üreticilerine ve ihracatçılarına, talepleri dogrultusunda ister hazır ürünlerimizden, isterlerse talepleri dogrultusunda farklı desen ve renk çesitlerini üretip, boyatıp en kısa sürede Beyaz Dantel garantisi ile kalite standartlarında en kısa sürede teslim etmektedir.

Içinde yasadıgımız çagın hızla degisen teknolojisini ve dünya modasını yakından takip ederek yeni desen ile model üretmek konusunda arastırma ve gelistirme çalısmalarımızı sürdürmekteyiz.Imalat asamasında kaliteden ödün vermemeyi kendimize prensip edinmistir.

Üretilen ürünlerin müsterilerimizin istegi dogrultusunda ham ve boyalı olarak kendilerine sunulmaktadr.

Kendi çesitlerimizin dısında müsterilerimizdeki talep üzerine özel siparislerde özenle üretilmektedir.

 Adres


Kodaman Sokak No:37/A Osmanbey Şişli - İSTANBUL / TÜRKİYE


Telefon :  +90 212 231 53 84 /  +90 532 510 74 92


Email :  info@beyazdantel.com /  beyazdantel@hotmail.com


/beyazdantel.offical | instagram | Takip ET!


Detaylı Bilgi

Türk ham mermeri, traverten, kalker ve oniks blok ve plaka bitmiş malzeme olarak tüm dünyaya tedarik etmekteyiz. Yörükssstone olarak 10 yıllık tecrübemiz ve 2009 yılından bu yana 200 mermer ocağı firması ile işbirliği yapmaktayız. Doğal taş sektörüne her yıl eklenen yeni ürünleri müşterilerimizle anında paylaşıyor ve pazarda hızla ilerlemelerini sağlıyoruz. müşteri memnuniyetini şirket prensibimiz ve itibarımız olarak kabul etmek.

Özellikle Hindistan ve Çin'e yapılan blok ihracatı için satış ortağına ihtiyacımız var.

İngiltere, Amerika, Avustralya ülkelerine fayans ihraç etmek istiyoruz. Son teknolojiye sahip fabrika ile de yakın işbirliği içerisindeyiz. Plaka mermer, Kazakistan, Katar, Dubai, Kuvait, Mısır, Endonezya, Singapur, Fas, Ukrayna, Güney Afrika ülkelerine ihracat yapmak istiyoruz, Bu ülkelerde deneyimli ekip arkadaşları, ortaklar arıyoruz.
 
Her türlü taş (beyaz-gri-bej-traverten, oniks, limra) konusunda yeterli tecrübeye sahibiz ve bu alanda tecrübelerini paylaşan bir deney ekibimiz var.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ek olarak. kaliteli ürün ve uygun fiyatlara çözüm bulma anlayışıyla hareket etmek, sevkiyatları hızlı yapmak ve müşteri ziyaretlerimiz sonrasında memnuniyet sağlayarak uzun yıllar devam ettirmektir.


Detaylı Bilgi

Maden suyu sektöründe asırlık bir marka, damaklardan çıkmayan bir lezzet…

Sofraların vazgeçilmezi Sarıkız Maden Suları’nın tarihi, 1860’lı yıllara dayanır. Daha önce Sarıkız çayı içinde ot ve kovalıklar arasında akmakta olan ve içildiği bilinmediği için banyo kürü olarak kullanılan maden suyu, vizyon ve araştırma ruhu ile tahlil edilmiş ve şifalı su olarak karşımıza gelmiştir. Hemen önümüzde yer alan ama değerini bilemediğimiz bu sağlık kaynağı, farklı bir bakış açısı ile ele alınıp, insanımızın bir asırdır tükettiği bir lezzete dönüşmüştür.

O dönem tüm eczanelerde halkımız tarafından “Alaşehir Sarıkız Maden Suyu” adıyla aranan bu şifalı su, vücuda gösterdiği onlarca faydasından ötürü kısa bir süre içinde meşhur olmuştur.

Lezzeti yurt dışında da duyulan bu eşsiz kaynak, birçok Avrupa ülkesinde bile eczanelerde aranır hale gelmiştir. Dışarıya ihraç edilecek kalitede bir ürün olması ile fark yaratmıştır. Ürünün hem paketlenmesi hem de doldurulması konusunda ihtiyaç olunan modern tesisleşme ile Sarıkız Maden Suyu, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında güçlü bir şekilde var olmuştur. Üstelik yarattığı istihdam olanakları ile sadece sağlığa fayda etmemiş, ülke ekonomisine de hatırı sayılır bir katkı sunmuştur.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanıza ciddiyet veya renk katın!


Detaylı Bilgi

RSM Dizayn

Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri memnuniyetini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi