ÜRÜNLER


BANNER

1994 yılında kurulan firmamız Güven Kökler Orman Ürünleri İnşaat ve Yapı Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti. olarak Arnavutköy'de kendi arsamız üzerine kurulu 1.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. 6.000 m2 kullnım alanı ile 1994 yılından itibaren faaliyette olan fabrikamız ile günlük 30 m3 kereste imalatı kapasitemiz bulunmaktadır. Kereste imalatımızın yanı sıra her türlü inşaat malzemeleri; Ondulie, Atermit, Kiremit, Onduline Altı strafor, Dere ve Ek parçaları, İzalasyon Mebranları ile siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kaliteli ürünü ekonomik fiyat anlayışı ile birleştirmeyi kendimize prensip edinen firmamız ile hizmet vermekten gurur duyarız.


Detaylı Bilgi

2000 yılından beri AKAR BETON olarak sizlere kendimizi tanıtmaya ve hizmet vermeye talibiz. Yaptığımız her çalışmada tek bir hedefimiz var; Faaliyet gösterdiğimiz hazır beton sektöründe kaliteden ödün vermeden, yarınlarımızı güvenle bir geleceğe taşımak.

Geçen yıllar boyunca, müşterilerimiz bize geleceklerini emanet ettiler. Biz de onların geleceklerini kurmada var gücümüzle çalıştık. Bugün AKAR BETON her müşterisine en iyi hizmeti sunmanın ve müşterilerinin geleceklerinde ufakta olsa katkıda bulunmasının gururunu yaşıyor. Biz bütün çalışmalarımızı, hiçbir müşterimizin diğerini benzemeyeceği inancıyla yapıyoruz, her müşterimize; “ tek müşterimiz” gibi davranıyoruz. Yaptığımız çalışmaların, hazırladığımız doküman ve envanterlerin ise bunun en güzel kanıtları olduğunu düşünüyoruz.

Biz sizi ve geleceğinizi tanımaya ve onlara ulaşmanız için size hizmet vermeye talibiz.

*Akar Beton bir Sar Grup iştirakıdır.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Kurumsal ve kişisel tüm işletmelerin kurumsal kimlik tasarımı ve baskı hizmetleri


Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimliğinize uygun tabela ve diğer reklam talepleriniz kreatif uygun çözümler


Detaylı Bilgi

Kurumsal ve Kişiye Özel Web Yönetim Paneli


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

Kurumsal ve Kişiye özel e-ticaret satış çözümleri uguyulamaları


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

Fuar Stand ve Ürün Teşhir Stand Görsel Grafik Tasarım ve Uygulaması


Detaylı Bilgi

GALERİ