RSM Dizayn Web Tasarımı, domain hosting, grafik, kurumsal kimlik ve İnternet uygulamarında kesin çözüm.

 
 
  1/1  Tüm Haberler
 

 Web Tasarım & Grafik

 Full Flash Siteler

 E-Ticaret ve Portal Siteler

 Kurumsal Kimlik

 Yazılım ve Uygulama

 Animasyon Uygulamaları

Tüm Ürünlerimiz   

 
   

İstanbul'da tecrübe ve deneyimi ile kurumunuz markanız yada iş modeliniz için ihtiyaçlarınıza yönelik prestijinizi artıran, kaliteli özgün ve özel web tasarımı, web yazılımları, içerik yönetim sistemleri, grafik tasarım, logo ve kurumsal kimlik, interaktif tanıtım cd'si, reklam ve tanıtım hizmetleri vermektedir... / Detaylı Bilgi.

 

Avalon Estetik ve Güzellik Merkezi Bayanguzellik.Com

Referans Adı :

 

Avalon Estetik ve Güzellik Merkezi Bayanguzellik.Com

Teknoloji, iletişim, bilgi paylaşımı, pazarlama ve reklam stratejilerinde ilerlemeler sürerken, estetik ve kozmetik sektörü de bu durumdan payını almaktadır. Bu gelişmeler sonucunda, her konuda olduğu gibi estetik ve kozmetik alanında da, bilgilenme ve bilinçlenme giderek ön plana çıkmakta ve önem kazanmaktadır.
Avalon Estetik; Birincil olarak, tarafsız bir şekilde, doğru ve güvenilir bilgilendirmeyi hedefler. Estetik ve Kozmetik, eskiden olduğu gibi sınırlı bir tüketici kitlesine hitap etmemektedir. Artık, her birey yaşına, cinsiyetine, yaşadığı iklime, çalıştığı ortama, ekonomik gücüne ve aynı zamanda kişisel zevklerine uygun dermokozmetik ürünler kullanma şansına erişebilmekte ve bu durum, sağlıklı yaşam kriterlerinin içinde doğal bir faktör olarak algılanmaktadır.
Tüm sağlık sektöründe olduğu gibi Estetik ve kozmetik’tede profilaksi (korunma) odaklı bakış açıları gündemdedir ki sitemizde Estetik ve güzellikle ilgili verdiğimiz hizmetlerimizden bazıları; Kavitasyon (Bölgesel incelme ), Epilasyon, Cilt bakımı, Yoğun Göz Çevresi Peelingi, Kimyasal Peeling (neo strata), Radyo Frekans, Power Plate, Presso Terapi (lenf drenaj), Elektroterapi (pasif jimlastik ), Kalici Makyaj, Manikür Pedikür, Sir Ağda, Derma Terapi konularına ağırlık verilmiştir.
Sitemiz bilimsel verilere dayanmayı esas alırken, birincil hedef kitlemiz gençler ve sağlıklı bir şekilde genç kalmak isteyenlerdir. Amacımız ise onların Estetik soru ve sorunlarına cevap verebilmek; bu sorunların ortaya çıkmaması için neler yapabilecekleri konusunda bilgilendirmek; gerekiyorsa tanı, tetkik ve tedavi amaçlı gerekli kurumlara yönlendirmektir.

incele

 

Vip Garaj

Referans Adı :

 

Vip Garaj

Otomotiv ve Hafif Ticari

Kaporta : Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orijinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır.
Boya : Kaporta bölümünde işlemi tamamlanıp boya bölümünde sevk edilen aracınız, boya bölümünde itina ile alt işlemlerden geçirilip astarlandıktan sonra son kat boya için boya fırınına alınmaktadır. Boya bölümümüzde AKZO NOBEL oto boya ürünleri kullanılmaktadır.
Elektrik ve Elektronik : Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arızası var ise müdahalesi yapılmaktadır.
Trim : Araç üzerindeki hasar görmüş tüm camlar sağlıklı bir şekilde sökülüp hasarlı kısımların temizliği yapıldıktan sonra orijinal cam montajı gerçekleştirilir. Kapı, bagaj, motor, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar tamir edilir.
Yedek Parça : Servisimizde aracınızın bakım-onarım ve hasarlarında kullanılan tüm yedek parçaların orijinalleri temin edilir.
Folyo Kaplama : Oto folyo kaplama işlemi; önce aracın üzerindeki, aplikasyonu engelleyici kapı kolları, aynalar, far-stop gibi parçaların uzman personelin özel işçiliğiyle sökülmesiyle başlar. Sonrasında araç temizleyici solüsyonlarla temizlenir. Ardından her parça için ayrı ayrı şablon alınıp folyo kesimine geçilir. Kesilen her folyo şablonu, özel ısıtıcılarla şekil verilerek, araç üzerine uygulanır. Aplikatörler özel eğitim almış, işinde uzman ekiplerdir.

incele

 

 

ANA SAYFA  |   KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM  |    TR  |  EN

 rsm dizayn   web tasarım      Atatürk Bulvarı İ.M.Ç. Blok No:1615 Unkapanı - Fatih / Istanbul - TÜRKİYE
info@rsmdizayn.com / Müşteri Temsilcisi : +90 212 520 92 28